باحضور مسولین شهرستان صورت گرفت .
نخستین مرکز نیکوکاری خیریه کارآفرینی و اشتغال در شهرستان گنابادافتتاح شد .

نخستین مرکز نیکوکاری خیریه کارآفرینی و اشتغال با حضور جمعی از مسولین شهرستان گناباد افتتاح شد .

 

eftetah2

به گزارش صبح گناباد ، نخستین مرکز نیکوکاری خیریه توانمندسازی و اشتغال شهرستان گناباد با حضور معاونت فرماندار ، مسول دفتر امام جمعه ، دادستان شهرستان ، رییس اتاق اصناف ، رییس کمیته امداد امام خمینی ، بخشدار مرکزی ، رییس اتاق اصناف ، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ، مسول خانه صنعت و معدن ، خانواده شهیدان دوستدار و جمعی از خیرین ، با نام ( شهیدان دوستدار ) در محل هیئت قائمیه گناباد افتتاح شد .

رییس کمیته امداد حضرت امام خمینی گناباد در آیین افتتاحیه این مرکز با اشاره به اینکه این مرکز تخصصی با توجه به اهداف و ماموریتهای در نظر گرفته شده ، در نوع خود در استان خراسان رضوی و احتمالا در کشور منحصر به فرد است .

آرین نژاد در ادامه به موفقیتهای کمیته امداد در توانمند سازی مددجویان اشاره کرد و گفت : رویکرد جدید کمیته امداد بر خودکفایی و توانمند سازی خانواده های تحت پوشش متمرکز شده و این مرکز میتواند این فرایند را تسهیل کند .

او همچنین به استقبال مسولین استانی از این طرح اشاره کرد و گفت : کمیته امداد آمادگی دارد هرگونه خدمات آموزشی ، مشاوره ای و مالی را در اختیار این مجموعه قرار دهد .

 

eftetah1

 

معاون فرماندار شهرستان گناباد نیز با استقبال از این طرح گفت : این طرح با طرح توسعه اقتصادی استان خراسان رضوی

( مثلث توسعه ) همسو است و قطعا باعث هم افزایی در جهت موفقیت این طرح خواهد شد .

رضا علی اکبری ، نایب رییس هیئت عامل و مسئول اجرایی مرکز نیز اهداف این مرکز نیکوکاری را آموزش ، اشتغال و بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مددجویان عنوان کرد و افزود : به عنوان اولین گام ، پیگیر راه اندازی اخذ مجوز سورتینگ و بسته بندی خشکبار در شهرستان گناباد هستیم که کلیه کارکنان آن از بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی انتخاب خواهند شد .

لازم به یادآوری است که این مرکز با اهداف تعریف شده ، بزودی فعالیت خود را از بخش کاخک آغاز و به تدریج در کلیه نقاط شهرستان گناباد توسعه خواهد داد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی